1. AnonymousBEST COMMENT

  ilir fack you dada sabri

  34 years ago
 2. Anonymous replied

  zoti e marroft at pis te pisave se me ja pas ba dikuj tjeter ashtu qysh ja ka ba ai asaj qike nan qin mi nana ja kishin qi gjinja,po e ka gjet nje te gjor qe thuja nuk e ka kerkanin,po un si shqipetar nanen ta kisha qkerdhu me ba me te taku dikun mor qeni plak

  03 years ago
 3. AnonymousBEST COMMENT

  o qija nonen ksaj kurve se nuk asht met njeri pa e qi kjo asht qesine se une e njoh mos ti vjen gjynah kerkuj per to se ja ka hanger postermen njerit

  23 years ago
 4. se ne shqiptart e gjor ma te mira i vlersojm kto femnat e jashtit qe pernime per qef e per pare i bojn kto klipat qe i shohim me mijera her se femnat e ndryshme tonat qe pa deshiren e tyre perfundojn ne ket nivel

  13 years ago
 5. e un edhe pse nuk po e njoh personalisht ket femnen uroj qe zoti te ja ruan mendjen se nuk e ka pas as kjo te leht kur i ka ndodh kjo pun dhe i uroj qe ne te ardhmen ta ndreq jeten e vet dhe te sta bilizohet shpirtrisht dhe bile te tjerat femna te ken model te mir qe kur tu ndodh diqka e pa paramendushme si rasti i ksaj qikes ta marrin vehten e mos ti knaqin anmiqt qe mund ti ken pasur

  03 years ago
 6. po vlersoni si te doni ,masi kjo paska perfundu ne ket gjendje,veq te jeni te vetdishem se sa e sa vepra te tjerave ju fshehen ,e shumica prej tyne edhe jan te inqizume neper telefona po nuk ju bohet e madhe ,e pa fyerje veq ntardhmen ka me ndodh qe edhe dikush familjar i juvi tket ndoj ksi tragjedie e do ta shihni se si keni me u ndi ju

  03 years ago
 7. edhe nigone mir iqizimin qka thot ,ky muti ja lyp ksaj paret per vete jo kjo kti muti edhe i thot ndaq mos me i trgu dikuj per ni fshehtsi tsaj qe po ja dika e detyron kjo kishe me i gjet pare atij,e jo kjo nuk i lyp pare veq kur ky i kerkon pare ksaj kjo i arsytohet i thot jo nuk kom se kam ble gjana tndryshme

  03 years ago
 8. un jam 40 vjeqar edhe me mi pas dhon miljardat e botes per kumedit qfar inati skisha mujt me ja bo kshtu ni femne te pa mbrojtun ne ket rast,e nese vertet koka kon kjo femna aso e kisha kry ni qef e ktahen sja kisha bo ,se kush e njeh ket femnen te gjith thojn se kjo nuk e ka meritu me ja bo ktahen,se me te vertet un njoh femna qe i bojn ato pun edhe per pare po nuk e kan pas fatin e zi per me ju bo inqizimat fshehurazi

  03 years ago
 9. e ktu ska shtet as ska drejtsi se me e pa paraqit ne polici 10 vjet burg pak i kish pas ky muti me ja pas dhon si denim

  03 years ago
 10. e pa marr parasysh se si e paska pas situaten kjo qika jemi te sigurt qe me lujt me jeten e vet per me qit ksi inqizimash skish lujt,po ky flliqani per ku me dit qfar inati apo arsye ka dasht me ja hup nderin

  03 years ago
 11. ooo sa gjyna bre pej ksaj qikes a kuptoni ooo popull qe menxi spritni me lujt me fatin e dikuj,pa mar parasysh se ne qfar gracke e paska pa qit ky muti plat ket te gjor thjesht per inqizimin msheft qe po i bohet me jet ta marr qe kjo qika ska qen e vetdishme

  03 years ago
 12. po bre bash mire e paskee booo qeto se e paske knaq pidhin

  03 years ago
 13. Eeee Dada sabri eeee :A:A

  03 years ago
 14. kqyrne kudren me qenin plak ani kishe me spote po e bajm hajmedet per neve qka na ka gjet a eboni men qe ju njohun hallku

  03 years ago
 15. lavireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  03 years ago
 16. me pas qen e drogume muhabet skish dit me ba por e ka ber per pare se se di apo e ndegjoni kur ka then me qato pare qe mi ke dhen kom ble ni krem me e ly trupin farmerka edhe 5 euro i kan met hahahahahahah

  03 years ago
 17. hiq spo doket me kan e drogume se llaf kish mujt me ba sa kish mujt

  13 years ago
 18. shum e vetedijshme po doket me kan

  03 years ago
 19. marre per kit qik qka ka ba edhe po shihet qe per pare e kla ba ma mir u kan me dal e me lyp se me ba ashtu marreeeeeeee

  03 years ago
 20. pse po e mbron apo je kan ti vet qe ke shkru per me u aersyetu

  03 years ago
 21. krejt ju qa veproni e shkruni kunder saj dhe qdo femne me fatin e till zoti jau pruft zi e ma zi ne ju dhe ne motrat e juve..turp duhet me ju ardh se rastet e tilla kur nuk i bojn kto pun me qellim duhet me i perkrah e jo me i poshtru edhe nkso far mnyrash

  03 years ago
 22. gjyna per fatin e saj,se ka tjera ma te zeza qe taman e meritojn te njejten gjo...

  03 years ago
 23. se me pa pas kjo femna per pare ket pun dej tash ish bo miljardere edhe e kish bo ket pun si profesion te saj po dijeni te gjith se kjo ka qen ni grack e poshter per ulje te karakterit qe un per miljarda sja kisha bo ni femne e sidomos ni personi perparimtar qe osht kon kjo qika..se kur ka dal kjo ne qytet nuk ka pas ndojnjo ma te mir

  03 years ago
 24. e kjo femna u kon ma e mira nder ma te mirat gjyna osht kon qe aj ujku plak e ka qit ne at pozit,jan mundu me ja hup vlerat po aj veten e ka shly niher pej ksaj dynjeje ani ka vendos me manipulu edhe me ket femer te pa mbrojtme

  03 years ago
 25. maspari ka duft me qit motren tane ne at pozit a tkish ardh mir me i ndodh e njejta gjo?

  03 years ago
 26. e mos harro se zoti osht i madh,neser ty te provon me ni fatkeqsi e tana kan me tu kujtu kismet

  03 years ago
 27. tpakten 1 her e kish puth,ose e kish bo tnjejten pun edhe me shum tjer masandej,E osht mekat me u mburr me psimin e dikuj tjeter ose me perfitu me psimin e dikuj tjeter se dikur herdokur zoti ka me ta kthy edhe ty ne mnyra tndryshme

  03 years ago
 28. ti a po e kqyr mir si lun plaku me ket femnen si maca me miun,se kjo tish kon qe i bon ato sende per pare ja kish maru qefin pak ma mir

  03 years ago
 29. e ky pisi plak tradhtisht e ka qit nket pozit bile ton e dijm per ket send

  03 years ago
 30. let ja mush dikush hunt drog neser motres tane,tshohim se qa po bon tani ajo

  03 years ago
 31. A po e shen more qe kjo as vetdije normale tseksit ska e le mohiq se hiq sosht e vetdishme per inqizimin qe po i bohet

  03 years ago
 32. kur krejt e dijn qe kjo femna tradhtisht osht gjind nket sken?

  13 years ago
 33. po a din qe ky send demode mo te ata qe kan ni per ket pun?

  03 years ago
 34. le ta shohin tash edhe ata qe na kan pre e vra e let knaqen tu e pa ni femer tgjor nket mnyr

  03 years ago
 35. edhe plus krenohesh kishe diqka interesante me pa tulifar mangupi e i paftyri ni moter kosovare qe tradhtisht kish pa ra ne goj te ujkut plak

  03 years ago
 36. E a po te doket interesant me e mbajt aq shum apo spo ki pare ti per vete me mbajt familjen tonde e po perfiton pej ksaj pune a?

  03 years ago
 37. Ti qe e paske qit ket sen ktu ,a ki ndjenja shqiptari shkau a?

  03 years ago
 38. ghsjkfm,;sd.vcd'vdv

  03 years ago
 39. sa pare i lype edhe une me te qi nihere oj dada sabri se fort pidh i mire koke veq une e kom karin edhe ni here ma te madh se qeti plakit

  03 years ago
 40. ik bre gati ma qite te veni hahahaha shunme e fort ke qekjo oj dada sabri

  03 years ago
 41. dogyy styleeeee

  03 years ago
 42. hej dada sabri pse spe len me ti hanger cicat ! fuck you dada sabri

  03 years ago
 43. dada Sabri Xhem Taksisti

  03 years ago
 44. dada sabri xhem tasisti

  03 years ago
 45. dada sabri xhem taksisti

  03 years ago
 46. dada sabri me xhem taksistin

  03 years ago
 47. dada sabrixhem taksisti

  03 years ago
 48. hallo

  04 years ago
 49. agim agim qan per pidh

  04 years ago